Adresa: Rr. Nacionale fush kruje, Rinas, Tiranë, Albania
Mirë se vini
Vila Aeroport
ARKITEKTURË DHE KOMODITET MAKSIMAL
Kuzhinë e zgjedhur..
Mjedis elegant
Stil i veçantë
STANDARTET MË BASHKOHORE
PISHINË FAMILJARE

Kontrolloni disponueshmërinë

Check In
Night
Check Out
Adults
Children

Pamje nga Hoteli

Video Tour

Vila Aeroport Promocion

Kompleksi "Vila Aeroport" Bar Restorant Disco Hotel Sauna Masazh Banjo Turke Pishina (dimrore & verore) NON STOP 24 HOUR

Vlerësime nga klientet