Adresa: Rr. Nacionale fush kruje, Rinas, Tiranë, Albania

Dhoma Dopio Aeroplan

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Dhoma Dopio Aeroplan

Start From€35.00 / Night
Krevat dopio
Max i personave2
Banjo në dhomë
Kabinë dushi
Frigorifer
Minibar
Telefonkomunikim te brendshem
Dollap
TV
Tharëse flokësh
Wifi

Dhoma Dopio Aeroplan ofron akomodim elegant dhe të rehatshëm brenda në aeroplan. Ajo është e pajisur me ajët të kondicionuar qendror, Televizor LCD, Minibar, Telefon, Wifi, Banjo me dush, Tharëse flokësh dhe me të gjithë aksesorët e nevojshëm për ti siguruar komoditet miqve të saj, si Tavolinë pune, Dhoma të bollshme dhe me hapësirë.