Adresa: Rr. Nacionale fush kruje, Rinas, Tiranë, Albania

Dhoma Dopio

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Dhoma Dopio

Start From€25.00 / Night
Krevat dopio
Max i personave2
Banjo në dhomë
Kabinë dushi
Frigorifer
Minibar
Telefonkomunikim të brendshëm
Dollap
TV
Wifi
Tharëse flokësh

Dhoma Dopio ofron akomodim elegant dhe të rehatshëm. Ajo është e pajisur me ajët të kondicionuar qendror, televizor LCD, minibar, telefon, wifi, banjo me dush, tharëse flokësh dhe me të gjithë aksesorët e nevojshëm për ti siguruar komoditet miqve të saj, si tavolinë pune, dhoma të bollshme dhe me hapësirë.