Adresa: Rr. Nacionale fush kruje, Rinas, Tiranë, Albania

Dhoma Teke

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Dhoma Teke

Start From€25.00 / Night
Krevat Tek
Max i personave1
Kabinë dushi
Frigorifer
Minibar
Telefonkomunikim të brendshëm
Dollap
TV
Tharëse flokësh
Wifi

Dhoma Teke ofron akomodim elegant dhe të rehatshëm. Mobiljet janë bashkëkohore dhe të kombinuara shkëlqyeshëm.