Adresa: Rr. Nacionale fush kruje, Rinas, Tiranë, Albania

DHOMË DOPIO ME 2 KREVATE TEKE

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

DHOMË DOPIO ME 2 KREVATE TEKE

Start From€35.00 / Night
Krevat tek2
Max i personave2
Banjo në dhomë
Kabinë dushi
Frigorifer
Minibar
Telefoninternal communication
Dollap
TV
Tharëse flokësh
Wifi

Dhomë dopio me 2 krevate teke ofron akomodim elegant dhe të rehatshëm. Ajo është e pajisur me ajët të kondicionuar qendror, TV LCD, minibar, telefon, wifi, banjo me dush, tharëse flokësh dhe me të gjithë aksesorët e nevojshëm për ti siguruar komoditet miqve të saj, si tavolinë pune dhe dhoma të bollshme.