Adresa: Rr. Nacionale fush kruje, Rinas, Tiranë, Albania

Suita

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Suita

Start From€45.00 / Night
Krevat1
Max i personave2
Vaskë me hidromasazh
Kabinë dushi
Frigorifer
Minibar
Telefonpër komunikim të brendshëm
Dollap
Televizor
Tharese flokesh
Wifi

Suita e hotelit ofron ambjet të rehatshëm ndenjeje, lidhje të shpejtë interneti, pamje panoramike, tualet të madh me dush dhe vaskë me hidromasazh.